Przy zamówieniu powyżej 99 PLN dostawa gratis!

Tata Tosi jest feministą
12.jpg

Wiecie, jakie to proste być feministą?

Banalnie proste! 

Tata Tosi jest cudownym przykładem najlepszego męskiego feminizmu. Wie, że dziewczynki mogą robić to samo, co chłopcy, mają takie same prawa i możliwości. On to podświadomie wiedział zanim sam został ojcem! Teraz, w ten sposób wychowuje swoją córkę, ponieważ chce, aby wyrosła na mądrą, pewną siebie i niezależną osobę. Uczy Tosię naprawiać rower, zachęca ją, aby bawiła się w błocie i zapisuje na lekcje baletu. To nie wszystko! Tata wspiera mamę w jej karierze zawodowej. 
Ta prosta opowieść ukazuje związek córki i taty, który nie boi się łamać zasad społecznych i genderowych. Choć nie wiemy gdzie pracuje tata Tosi, ma więcej wolnego czasu niż jej mama, dlatego może i z chęcią poświęca swój czas na edukację i rozwój dziewczynki. Pokazuje jej co może robić dziś i czego dokonywały kobiety w przeszłości, zmieniając bieg historii.

Tata Tosi jest najlepszym przykładem, że mężczyźni też są feministami i udowadnia, jak męski feminizm odgrywa ważną rolę w wychowaniu dziewczynek i wspieraniu młodych kobiet.

Dlatego my kibicujemy wszystkim Tatom feministom! A was zachęcamy do poznania Tosi i jej Taty. :)

Pozdrawiamy 
All Kids Publishing 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl