Przy zamówieniu powyżej 99 PLN dostawa gratis!

Tata Tosi jest feministą 1
12.jpg

Wiecie, jakie to proste być feministą?

Banalnie proste! 

Tata Tosi jest cudownym przykładem najlepszego męskiego feminizmu. Wie, że dziewczynki mogą robić to samo, co chłopcy, mają takie same prawa i możliwości. On to podświadomie wiedział zanim sam został ojcem! Teraz, w ten sposób wychowuje swoją córkę, ponieważ chce, aby wyrosła na mądrą, pewną siebie i niezależną osobę. Uczy Tosię naprawiać rower, zachęca ją, aby bawiła się w błocie i zapisuje na lekcje baletu. To nie wszystko! Tata wspiera mamę w jej karierze zawodowej. 
Ta prosta opowieść ukazuje związek córki i taty, który nie boi się łamać zasad społecznych i genderowych. Choć nie wiemy gdzie pracuje tata Tosi, ma więcej wolnego czasu niż jej mama, dlatego może i z chęcią poświęca swój czas na edukację i rozwój dziewczynki. Pokazuje jej co może robić dziś i czego dokonywały kobiety w przeszłości, zmieniając bieg historii.

Tata Tosi jest najlepszym przykładem, że mężczyźni też są feministami i udowadnia, jak męski feminizm odgrywa ważną rolę w wychowaniu dziewczynek i wspieraniu młodych kobiet.

Dlatego my kibicujemy wszystkim Tatom feministom! A was zachęcamy do poznania Tosi i jej Taty. :)

Pozdrawiamy 
All Kids Publishing 

Komentarze do wpisu (1)

2 listopada 2023

BTC may be the latest or last chance to get rich in this era. It will reach $200000 next year or the next year. BTC has increased 20 times in the last year, and other coins have increased 800 times!!! Think about only $2 a few years ago. Come to the world's largest and safest virtual currency exchange Binance to Get free rewards. Don't miss the most important opportunity in life!!! https://hi.switchy.io/91xl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl