Przy zamówieniu powyżej 99 PLN dostawa gratis!

All Kids Publishing 0
2.jpg

Cześć!

Zaczynamy właśnie naszą wielką przygodę z książką, ale od zupełnie innej strony. Niby nic się nie zmienia - nadal będziemy je czytać, oceniać, tłumaczyć ich sens i znaczenie. Jednak teraz otwierając nasze wydawnictwo All Kids Publishing, podejmujemy się nowego wyzwania! Postawiliśmy się w roli odźwiernego, który, z tylko sobie znanych powodów, postawia otworzyć drzwi do pokoju każdego dziecka w Polsce wybranym bohaterkom i bohaterom.

To bardzo odpowiedzialne zadanie. Dlatego czynimy to z rozmysłem i dlatego nasze wybory będziemy Wam zawsze tłumaczyć.

Mamy ambicję, aby All Kids Publishing zapisało się w pamięci naszych odbiorców jako Wydawnictwo odważne, zaangazowane i odpowiedzialne. Chcemy, aby książki, które będziemy wydawać, wprowadzały naszych czytelników i czytelniczki oraz ich rodziców i opiekunów w świat często im nieznany. Aby ukazywały im inną naturę otoczenia, do którego już przywykli.

Mamy nadzieję, że nasze tytuły staną się dla wielu dzieci i ich opiekunów inspiracją. I nawet jeśli początkowo wywołają sprzeciw, to będą podwaliną pod nowe spojrzenie na rzeczy i okoliczności z pozoru oczywiste.

Cieszymy się, że możemy być z Wami!

Do usłyszenia niebawem :)

All Kids Publishing

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl