Przy zamówieniu powyżej 99 PLN dostawa gratis!

Wielorodzina
Wielorodzina

Czym jest rodzina? Przecież wiadomo! Ale czy odpowiedź na to pytanie jest na pewno taka oczywista? Co powoduje, że czujemy się członkiem rodziny? Wspólny dom, więzy krwi, a może to samo nazwisko?
Mela, bohaterka książki Wielorodzina poszukuje odpowiedzi na to pozornie proste pytanie. Czy je odnajdzie? Sprawdźcie sami.

czytaj całość »
Encyklopedia niesamowitych faktów
Encyklopedia niesamowitych faktów

Co to jest czarna dziura? Kim była Rosa Parks? Jak duży jest Ocean spokojny? Proste? 

A co z odpowiedziami na pytania typu: Jakiego kształtu jest kupa wombata? Co astronauci w kosmosie robią z brudną bielizną? Ile ziaren piasku znajduje się na Saharze? Poznajcie ciekawostki świata wraz z Encyklopedią niesamowitych faktów. Odkrywajcie sekrety ciała człowieka, kultury i sztuki czy kosmosu, bawiąc się przy tym wyśmienicie.

czytaj całość »
Tata Tosi jest feministą
12.jpg

Tata Tosi jest feministą – to bardzo proste. Tata Tosi wie, że dziewczynki mogą robić to samo co chłopcy, mają takie same prawa i możliwości i w ten sposób wychowuje swoją córkę. 

czytaj całość »
Janek (nie Janka)
10.jpg

Zuzanna i Janka to dość zgodne rodzeństwo. Zuzanna bardzo kocha swoją małą siostrzyczkę, ale trochę się martwi, że ta nie chce bawić się we wróżki i nosić różowych sukienek. Janka lubi robale, krótkie spodenki i czapeczki z daszkiem. Czy Zuzannie łatwo będzie zaakceptować fakt, że Janka chce, aby nazywać ją Janek?

czytaj całość »
Zaskakujące życie zwierząt
6.jpg

Nasz pierwszy tytuł Zaskakujące życie zwierząt pokazuje jak bardzo jesteśmy podobni do zwierząt. Ta pełna ciekawostek książka niebanalny sposób uczy nas szacunku do zwierząt i w subtelny sposób nadaje im podmiotowości.

czytaj całość »
Poznajcie All Kids Publishing
2.jpg

Cześć!

Zaczynamy właśnie naszą wielką przygodę z książką, ale od zupełnie innej strony. Niby nic się nie zmienia - nadal będziemy je czytać, oceniać, tłumaczyć ich sens i znaczenie. Jednak teraz otwierając nasze wydawnictwo All Kids Publishing, podejmujemy się nowego wyzwania! Postawiliśmy się w roli odźwiernego, który, z tylko sobie znanych powodów, postawia otworzyć drzwi do pokoju dziecka konkretnym bohaterkom i bohaterom.

To bardzo odpowiedzialne zadanie...

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl